Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sara Białobrzegi - Podziękowania
Sarunia odeszła 12.08.2015 za TM. Była z nami blisko cztery lata, obdarowując nas swoją mądrością, zrównoważeniem, miłością, oddaniem, lojalnością, odwagą, delikatnością...

Pragnę podziękować Fundacji dr Lucy za to, że mogliśmy dzielić życie z tak cudowną Istotą, jaką była Sara. 
Winna jestem podziękowanie, wielu osobom, działającym w Fundacji. 
Dziękuję Marcie - zurdo, za fundacyjny patronat nad nami, za stały kontakt, pomoc i wsparcie,
dziękuję Lucyji, za ciepłe słowa i pomoc w internetowych zawiłościach,
dziękuję Alinie, również za dobre słowa i za obecność Saruni na FB,
dziękuję Helenico, za słowa otuchy i pomoc przy wklejaniu zdjęć,
dziękuję Pani Beacie z Wrocławia, za piękne słowa oraz piękne i pyszne paczki,
dziękuję Basi i Włodkowi za miłe i wspierające słowa.

Chciałabym podziękować wyjątkowemu lekarzowi weterynarii Pani doktor Katarzynie Kiszce - Sławińskiej, która przez cały czas pobytu Sary u nas, ratowała Saruni życie i zdrowie. Wdzięczna jestem za to, że zawsze mogłam liczyć na profesjonalną i pełną życzliwości pomoc Pani Doktor. Pragnę też podziękować Pani Ani Wichłacz - technikowi weterynarii, za przychylność, uważność i niezawodną pamięć (Lecznica dla zwierząt, Poznań ul. Pawłowskiego 2)
Dziękuję również lekarzom weterynarii: pani doktor Agnieszce Sobieralskiej oraz panom dr Marcinowi Kuczorskiemu i dr Konstantemu Podbielskiemu, którzy w sierpniu, w czasie urlopu dr Sławińskiej, gdy stan zdrowia Sary dramatycznie się załamał, starali się nam pomóc.

Dziękuję też Pani Kindze Furmaniak (opiekunce mojego Taty) za okazane serce i wsparcie oraz życzliwą i fachową pomoc, na którą zawsze Sara i ja mogłyśmy liczyć.

Małgorzata            
Margot z Sarą - w sercu
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości