Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bazarek dla collie pod opieką Fundacji Dr Lucy.
Zapraszam na Facebook - tam dwa razy w tygodniu jest nowy bazarek dla collie pod opieka Fundacji Dr Lucy
Odpowiedz
Bazarki  organizujemy na Facebooku  link do wydarzenia:    https://www.facebook.com/events/421870701295586/ -  - jeżeli można kontrolować licytacje na FB  to ok. Jeżeli nie to wymyślcie jakiś sposób. 

Odpowiedz
(03-25-2015, 09:53 PM)Alina napisał(a):  Bazarki  organizujemy na Facebooku  link do wydarzenia:    https://www.facebook.com/events/421870701295586/ - te pierniczki licytujemy do piątku 27 marca do godziny 22 - jeżeli można kontrolować licytacje na FB  to ok. Jeżeli nie to wymyślcie jakiś sposób. 

Dzisiaj na bazarku mamy colaczka z urokliwą owieczką.

[Obrazek: DSC02399.JPG]

Pierniczki są pyszne do zjedzenia, idealne do dekoracji stołu wielkanocnego i niepowtarzalny prezent.-
-.Zestaw dwóch pierniczków zapakowanych w kartonik.

Jest to "śniady" collie ułożony na serduszku i żółta owieczka 
wymiar kartonika 11 cm x 24 cm
trwałość 09.2015 r.
cena wywoławcza 10 zł

[Obrazek: DSC02403.JPG]

- Zestaw dwóch pierniczków zapakowanych w kartonik.

Jest to "trikolorowy" collie ułożony na serduszku i różowa owieczka 
wymiar kartonika 11cm x 24cm
trwałość 09.2015 r.
cena wywoławcza 10 zł

[Obrazek: DSC02405.JPG]
Basia i Włodek
Odpowiedz
Nie umiem poruszac się na nowym forum....niestety...
Chciałam zaproponować .... i zapytać...czy jest możliwość przeprowadzania licytacji na forum...niezależnych od licytacji na FB...???
Czy jest to technicznie możliwe..???
Basia i Włodek
Odpowiedz
(03-26-2015, 06:51 PM)WMR napisał(a):  Nie umiem poruszac się na nowym forum....niestety...
Chciałam zaproponować .... i zapytać...czy jest możliwość przeprowadzania licytacji na forum...niezależnych od licytacji na FB...???
Czy jest to technicznie możliwe..???

Basiu mozna poprosić pania Beatę o nowe przedmioty czyli zupełnie nowy drugi bazarek ale z kim będziesz tu licytowała. Moze i dobrze bo zawsze wygrasz licytację. Ewentualnie jak nie będziesz zainteresowana mogę zabrać na  bazarek na FB . 
Odpowiedz
Chętnie bym zalicytowała zestaw dwóch wydmuszek z wizerunkami collaczków..
Proponuję 100zl...
Szkoda...że nikt tu nie zagląda..
Basia i Włodek
Odpowiedz
(03-28-2015, 06:13 PM)WMR napisał(a):  Chętnie bym zalicytowała zestaw dwóch wydmuszek z wizerunkami collaczków..
Proponuję 100zl...
Szkoda...że nikt tu nie zagląda..

Chyba przeoczyłam Twoja propozycję, niestety bazarek zakończony. Teraz są  4 kubeczki z kotkami . 
Odpowiedz
https://www.facebook.com/events/656526397847094/permalink/738657439633989/?notif_t=event_mall_comment&notif_id=1486665654516740

Bazarkowe szaleństwo na facebooku trwa. Dzięki hojności p. Beaty i 3 szelcików - Lexxa, Noodiego i Raffiego - oraz innych darczyńców - znajdziecie tam mnóstwo skarbów z psim motywem nie do dostania w sklepie. Dziękujemy i zapraszamy.
Jeśli ktoś chciałby wziąć udział w licytacji a nie korzysta z FB - proszę o kontakt na pw.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości