Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budujemy cmentarz!
#1
Mamy teren, mamy pomysł, mamy chęci do działania! Chcemy stworzyć to miejsce od zera wg naszych wyobrażeń tego, jak powinno wyglądać godne pożegnanie Przyjaciela. Kimkolwiek był - schroniskową cichą myszką, salonowym lwem czy podwórzowym zabijaką...

Chcielibyśmy, by ta Ziemia była miejscem, które będzie nam, Ludziom, przypominała o tym kawałku Nieba, jaki każdy za nas dostał od naszych Psich Przyjaciół.

 
Każdy z nas nosi w sobie pamięć – pogodnych chwil, beztroskich spacerów, dobrych oczu  wpatrzonych w nasze, podanych w trudnych momentach łap, wylizanych łez… Gdy odchodzą  - czy możemy dać Im coś więcej poza pamięcią? Wierzymy, że tak. Godność ostatnich chwil i godność pożegnania. Dlatego postanowiliśmy stworzyć to Miejsce. Miejsce, w którym z godnością i taktem każdy z nas będzie mógł pożegnać się z czworonożnym Przyjacielem i które będzie mógł zagospodarować własną pamięcią. Ale też Miejsce, w którym te stare i niekochane zdążą doświadczyć miłości.
W 2013 r. Fundacja Dr Lucy otrzymała od Dobrych Ludzi hektar ziemi – pięknej łąki położonej wśród pól i lasów. Pragniemy stworzyć tam Cmentarz dla Zwierząt z krematorium oraz Hotel, w którym starsze, schorowane Zwierzaki znajdą troskę i miłość, a przez ostatnie chwile przejdą z godnością, na jaką zasługują.
To duże plany, ale my wiemy, że się uda. Tak wiele wokół nas Aniołów oraz życzliwych, wrażliwych Ludzi.

Fundacja Dr Lucy
Ul. Mickiewicza 33,
63-100 Śrem
74 1240 6902 1111 0000 5659 4412 z dopiskiem „Cmentarz dla Zwierząt”
1% KRS 0000289538

[Obrazek: spalarnia_widok_01.jpg]

[Obrazek: spalarnia_widok_02.jpg]

[Obrazek: spalarnia_widok_03.jpg]
Pozdrawiamy
Marta, Hrabina Antonina, Nelka-Serdelka
Odpowiedz
#2
[Obrazek: KUPUJAC-POMAGASZbaner.jpg]

Tak też można pomóc. Kupując produkty chemii gospodarczej i pielęgnacyjne. Szczegóły TUTAJ!
Pozdrawiamy
Marta, Hrabina Antonina, Nelka-Serdelka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości