Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin Forum
#1
Regulamin FORUM.


1.   Forum
1.1. Forum służy wymianie informacji i opinii na tematy związane z działalnością Fundacji Dr Lucy. Forum służy wszystkim, którym nieobojętny jest los psa w potrzebie, niezależnie od tego, ile procent collie jest w tym psie.
1.2. Dostęp do serwisu Forum Dr Lucy posiadają wszyscy użytkownicy Internetu.  Możliwość pisania postów mają wszyscy zarejestrowani użytkownicy.
1.3. Podanie imienia i nazwiska podczas rejestracji jest obowiązkowe - te pola będą widoczne wyłącznie dla administratora. 
1.4. Podanie miejscowości jest obowiązkowe. To pole będzie widoczne dla wszystkich.

2. Zasady korzystania z Forum
2.1. Użytkownikowi Forum przysługuje jeden nick podany przez niego w trakcie rejestracji. Zabronione jest korzystanie z dwóch lub więcej nicków.
2.2. Zabrania się umieszcza na forum postów o treści obraźliwej, niecenzuralnej, niezgodnej z prawem, stanowiących reklamę lub ofertę kupna-sprzedaży. Posty takie będą usuwane, a ich autor może zostać usunięty z list użytkowników Forum.
2.3. Użytkownicy powinni przestrzegać w swych wypowiedziach reguł moralnych, społecznych i stosować się do zasad Netykiety.
2.4. Zabrania się świadomego wprowadzania w błąd, kłamania i manipulacji.
2.5. Informacje i opinie publikowane przez użytkowników powinny być sprawdzone i wiarygodne.
2.6. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie teksty.
2.7. W przypadku postu naruszającego dobre imię Fundacji Dr Lucy - moderator wyjaśni z piszącym sprawę sporną w ramach "priv".

3. Wątki, posty, podpisy
3.1. Staraj się nadać nowemu wątkowi jasny i czytelny tytuł.
3.2. Przestrzegaj zasady jeden wątek - jeden problem, zgodnie z którą jeden wątek powinien dotyczyć jednego zagadnienia.
3.3. Staraj się, aby treść postu była zgodna z tematem wątku, w którym go umieszczasz.
3.4. Wyrażaj swe myśli w sposób zrozumiały i precyzyjny, unikając slangu i skrótów myślowych. Unikniesz nieporozumień i szybciej uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie.
3.5. Sprawdź swój post przed wysłaniem. Przestrzegaj zasad poprawnej polszczyzny, błędy mówią o Tobie więcej niż byś chciał.
3.6. Podpis jest elementem Forum i podlega Regulaminowi. Nie umieszczaj w nim treści wulgarnych i niezgodnych z prawem oraz reklam. Możesz dodać w nim link http.

4. Fotografie i emblematy
4.1. Możesz umieścić zdjęcie przy swoim nicku pod warunkiem, że masz do niego prawa autorskie lub zgodę autora na publikację zdjęcia. 
4.2. Fotografie zamieszczane w wątkach powinny być związane z ich tematyką.
4.3. Zabronione jest publikowanie zdjęć, do których prawa ma osoba trzecia, chyba że wyraziła ona zgodę na publikację swoich zdjęć na Forum.
4.4. Fotografie nie mogą przedstawiać treści niezgodnych z prawem, obscenicznych.
4.5. Fotografie umieszczane na Forum nie powinny być większe niż 640 pikseli na dłuższym boku.
4.6. Informacje odnośnie ewentualnej zmiany treści zostanie podana do wiadomości uczestników Forum.

5. Administrator i Moderatorzy
5.1. Administrator i Moderatorzy mogą usuwać posty i wątki, przesuwać je, łączyć, dzielić oraz zamykać wątki. Usuwając post lub watek, Administrator/Moderator powinien wysłać informację o tym do autora usuwanych treści.
5.2. Uwagi dotyczące moderowania poszczególnych działów należy wysyłać na PW do właściwych Moderatorów. Uwagi dotyczące działania Forum należy wysyłać na PW do Amina Forum.

6. Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

7. Regulamin obowiązuje od momentu jego opublikowania na tej stronie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości